Zdravie a krása

Ako na lepšiu erekciu

Po lepšej erekcii skôr či neskôr túži každý muž. Hlavne s pribúdajúcim vekom to už nie je to, čo bývalo. Netreba však vešať hlavu. Spôsobov, ako zlepšiť svoju erekciu je viac.

Na trhu sú dostupné doplnky a liečivá, ktoré vám zaistia lepšiu erekciu. Najznámejšia je Viagra. Modrý zázrak v tabletke, ktorá vám za okamih prinesie to, po čom túžite. Sú aj iné prípravky, ktoré sa užívajú dlhodobo. Jedna aj druhá kategória prípravkov pomáhajú nielen lepšej erekcii, ale predlžujú aj dobu pohlavného styku a zabránia predčasnej ejakulácii.

Erekciu ovplyvníte aj vhodnou stravou. Čo prospieva vášmu srdcu, to bude dobré aj na erekciu. Mali by ste teda jesť viac ovocia a zeleniny, obmedziť konzumáciu mliečnych výrobkov a syrov a tiež mäsa.

Výskumy dokazujú, že granátové jablko zvyšuje produkciu testosterónu. Pravidelná konzumácia granátového jablka totiž znižuje krvný tlak, zlepšuje prietok tepien a zvyšuje aktivitu oxidu dusnatého, a práve na tomto princípe fungujú aj lieky na erekciu.

Podobné účinky má aj cesnak, kakao či orechy. Vhodné sú aj potraviny s vyšším obsahom vitamínov A, C, E, selénom a zinkom. Okrem ovocia a zeleniny pôsobia dobre aj strukoviny, celozrnné výrobky či špenát.

Okrem neinvazívnych spôsobov ako zlepšiť erekciu je tu aj chirurgické riešenie, a tým je obriezka. Je to židovská tradícia, ktorá ale ani v našich končinách nie je nezvyčajná. Niektorí muži si ju dajú robiť kvôli lepšiemu sexuálnemu zážitku a nevídanej rozkoši nielen zo strany muža, ale aj ženy.

Obriezka ochráni pred bakteriálnymi infekciami, ktoré sa často vyskytujú na predkožke. Niekedy je dokonca indikovaná lekárom zo zdravotných dôvodov. A to v prípade, keď predkožka zrastá, nedostatočne sa rozťahuje a pri pohlavnom styku dochádza k trhlinkám, ktoré sa zapaľujú a spôsobujú mužovi bolesť. Vtedy je tento chirurgický zákrok nevyhnutnosťou.

Komentáre