Zdravie a krása

Ako vyzerať v obleku štýlovo

Niekto sa s prirodzeným vkusom a citom pre módu narodí, iný si ho musí vycibriť. Nie je to však nič nedosiahnuteľné. Stačí mať na pamäti pár zásad, ktoré pri nosení obleku treba dodržiavať a hneď si získate obdivné pohľady žien.

Chlapi v obleku sú sexi. Je jedno, ako vyzeráte, správny oblek vám vždy pridá na atraktivite. Či ste riaditeľom firmy a oblek nosíte každý deň, alebo pracujete manuálne a oblek je kus oblečenia, ktorý vytiahnete zo šatníka párkrát do roka, vždy vám musí sedieť. Zainvestujte do kvalitného obleku, nadčasového strihu a neutrálnej farby. Ak máte možnosť, dajte si ušiť oblek na mieru. Ak nie, nechajte si podariť priamo v butiku alebo predajni. Rozhodne si nekupujte oblek o číslo väčší, len tak pre istotu, ak by ste pribrali. Nevyzerá to ani trochu dobre.

S oblekmi súvisia aj košele. Opäť platí to, čo pri oblekoch. Kupujte si košele, ktoré vám padnú. Nie také, do ktorých vám chýba desať kilogramov alebo na ktorých sa vám rozchádzajú gombíky. A ďalšia rada ohľadom košieľ. Kupujte vždy len kvalitné košele z prírodného materiálu, najlepšie bavlna. Pekné pánske košele kúpite aj na internete.

K obleku patria aj pánske doplnky. Kvalitný kožený opasok by jednoznačne v pánskom šatníku nemal chýbať. Pokiaľ máte oblek modrej farby, opasok a topánky laďte do hneda. K sivým a čiernym oblekom vyberajte čierne opasky a topánky. Pánske opasky na rôzne príležitosti zoženiete na internete či v rôznych predajniach.

Ďalším štýlovým doplnkom k obleku sú manžetové gombíky. Tu vám úplne stačí mať jeden pár strieborných manžetiek, ktoré vám vydržia prakticky celý život. Je to mužský šperk, ktorý pristane každému.

Kravata či motýlik? Úzka či široká? Drevený či látkový? Pre mnohých mužov dilema, ktorú za nich s radosťou riešia ich manželky či partnerky. Ak však nemáte práve nikoho, kto by vám poradil, tak sa držte týchto zásad. Pokiaľ idete na pracovný pohovor, na firemný večierok či iné podobné oficiálne príležitosti, stavte na kravatu. Aktuálne sa nosia užšie strihy a nevoľte príliš extravagantné farby a vzory. Na tieto príležitosti sa hodia skôr tmavšie kravaty.

Pokiaľ sa chystáte na svadbu či rodinnú oslavu, tam sa nebojte ani motýlikov. Vyberať je naozaj z čoho. Čím originálnejší, tým štýlovejší. Nemusíte sa báť ani farebnejších či extravagantnejších kravát. Určite zožnete úspech.

Komentáre