Cestovanie

Najlepšie ubytovanie v Púchove – Penzión SISI

Cestovanie a poznávanie nových miest miluje každý z nás. Neexistuje však horší nepriateľ cestovateľa než únava a hlad. A práve preto je veľmi dôležitý dobrý výber ubytovania a stravovania. Výnimkou nie je ani mesto Púchov, kde máte široké možnosti ubytovacích služieb. Bojíte sa nemilých prekvapení a poplatkov? Najlepšou možnosťou je vybrať si overené ubytovanie v Púchove! Poďte sa pozrieť ku nám!

Bezkonkurenčné ubytovanie

Obyčajne naše ubytovacie zariadenie využívajú ľudia pri služobných cestách, svadobčania alebo turisti, ktorí obľubujú moderné bývanie na úrovni. Každý ubytovaný hosť má možnosť ubytovať sa v izbe alebo apartmáne, pričom každá ubytovacia jednotka je vybavená sociálnym zariadením, bezdrôtovým internetovým pripojením, televíziou, kuchynskou linkou, chladničkou a jedálenským stolíkom so stoličkami. Rovnako im je umožnené bezpečné parkovanie monitorované kamerami.

Bohaté možnosti pre celú rodinu

V areáli hotela máte k dispozícii spoločenskú miestnosť pre rodinné stretnutia, reštauráciu, či posedenie na terase. Ku kvalite ubytovania penziónu prispieva i výhodná poloha,
pričom v blízkosti máte športové areály, saunu, plaváreň, bankomat či potraviny. Nezaostáva ani príjemné okolie nábrežia Váhu, ktoré dokonale navodí pohodovú atmosféru počas vášho pobytu v našom penzióne. Niet lepšieho miesta na romantickú prechádzku.

Množstvo možností vyžitia

V rámci kultúrneho vyžitia v Púchove sa môžete zúčastniť slávností, navštíviť kino
či zabaviť sa na koncertoch v okolí. Púchov je moderné mesto so skvelou atmosférou, bohatým kultúrnym životom a krásnym námestím. Turisti sa potešia krásnej prírode južnej časti Javorníkov, ktoré skrývajú taje keltských Kotínov. Príjemným tipom na výlet v okolí je aj nádherný Lednický hrad.

Naše služby vám ponúkajú prekrásne ubytovanie v modernom hoteli s kapacitou 91 lôžok za dostupné a férové ceny. Užite si príjemný pobyt a vychutnajte si čaro nášho malebného mestečka.

Komentáre