Zdravie a krása

Nenápadné kúsky, vďaka ktorým zažiarite

Módne doplnky patria k povinnej výbave každej ženy, ale aj muža. Nie sú to kúsky, bez ktorých by sa človek nezaobišiel, ale s nimi vyzerá aj všedný outfit inak. Štýlovejšie, lepšie. Pritom netreba byť ovešaný reťazami na každej voľnej končatine. Ide to aj vkusne a minimalisticky.

Univerzálne kožené náramky sú stále veľmi populárne. Koža je materiál, ktorý nikdy nevyjde z módy, vždy bude trendy. Navyše má koža viacero vlastností, ktorými sa líši od iných materiálov. Je veľmi pevná, takže na jej zničenie a opotrebovanie buď treba vyvinúť veľkú silu alebo nechať pracovať čas. Preto je kožený náramok skvelým doplnkom, ktorý vydrží naozaj roky.

Vhodné k rifliam aj šatám

Navyše väčšina kožených náramkov je naozaj univerzálna, bez zbytočných prehnaných aplikácií, takže sa rovnako dobre hodia ženám aj mužom. Kožený náramok navyše nepodlieha farebným trendom, koža je koža. Je možné ho zladiť k úplne akémukoľvek farebnému outfitu. Najčastejšie ho ľudia zvyknú nosiť v bežné dni k rifliam a tričku, no dámy si ho kombinujú aj s letnými šatami či sukňami.

Náušnice všetkých tvarov a veľkostí

Ďalším doplnok, prevažne u dám, sú náušnice. Či už ide o elegantné visiace náušnice alebo aktuálne veľké okrúhle náušnice, je to úplne jedno. Minimálne jeden pár náušníc má doma každá žena. I keď v skutočnosti, tých párov je niekedy skutočne obdivuhodné množstvo.

Niekto uprednostňuje skôr drobné decentné náušničky, ktoré nosí takmer nonstop. Pre veľkú skupinu žien sú ale náušnice nielen doplnkom, ale prostriedkom k vyjadreniu ich jedinečnosti. Ženy vedia svojimi náušnicami vyjadriť svoju aktuálnu náladu, postoje či charakter osobnosti.

Jedinečnosť a štýl sa dajú vyjadriť aj inými doplnkami. V prípade mužov a žien to môžu byť hodinky. Aj tie vedia veľa prezradiť o ich majiteľovi. Čo sa týka dám, tak samostatnú kapitolu praktických módnych doplnkov tvoria aj dámske kabelky, ktoré bezpochyby vyhrávajú kategóriu must have doplnkov v ženskom šatníku.

Komentáre