Zdravie a krása

Po akých kvetoch ženy túžia?

Niektoré ženy považujú kvety za klišé či prežitok, niektoré na nich zas nedajú dopustiť. Tak či onak, obe skupiny vo výsledku reagujú podobne a hádam ani neexistuje žena, ktorej srdce by neroztopila krásna farebná kytica plná voňavých kvetov.

Pozor však na výber, ten je dôležitý! Zatiaľ čo niektoré dámy milujú ruže, iné preferujú tulipány alebo orchideu. Pred tým, než ženu obdarujete kyticou kvetov je dôležité vedieť, čo má rada a ktorý kvet sa k nej hodí. Ak to má byť prekvapenie, spýtajte sa jej nenápadne alebo oslovte najlepšiu kamarátku. Takisto si môžete skúsiť tipnúť. Lepšie však bude, ak si prečítate tento článok až do konca.

Elegancia v podobe tulipánov

Ak hľadáte elegantné usporiadanie kvetín a uchádzate sa o srdce dámy, tulipány určite zanechajú skvelý dojem. Hoci sú tulipány k dispozícii v rôznych farbách, červené tulipány symbolizujú „dokonalú lásku“. Pokiaľ nechcete byť hneď úplne priamy, môžete siahnuť po žltých, bielych či ružových tulipánoch.

Ruže ako overená klasika

Romantické ruže sú najobľúbenejšími kvetmi na svete, ktoré sú stelesnením pravej lásky. Krásne kvety ruže sú k dispozícii v rôznych farbách. Kytica červených ruží je však dokonalá na to, aby ste mohli vyznať lásku alebo zaistiť príjemný večer. Viete, koľko ruží by mala mať ideálna romantická kytica? Tucet červených ruží symbolizuje úplnú lásku.

Orchidea

Orchidea je jednou z najvzácnejších kvetín a je k dispozícii takmer v každom odtieni. Hovorí sa, že čím vzácnejšou kvetinou obdarujete svojich milovaných, tým hlbšia je vaša láska. Ak teda niekoho milujete, očarujte si svoj milostný príbeh týmito krásnymi a exotickými kvetmi.

Usmievavá slnečnica

Veľmi málo ľudí vie, že kytica slnečníc je takisto znakom lásky. Áno, kytica jasných slnečníc je ideálnym prostriedkom ako rozjasniť váš milostný život. Pozor však komu ju dávate, nie každá žena má slnečnice rada a nie každá žena ich berie ako znak náklonnosti. Tieto kvety sú vhodnejšie na nečakané obdarovanie, ako na oslavu narodenín či výročia.

Komentáre