Outdoor

Recenzia Thule Sapling – detský nosič a turistický batoh 2v1

V tomto článku vám prinášame recenziu na detský nosič a turistický batoh Thule Sapling. Ten predstavuje komfortnú sedačku pre tých najmenších turistov, ktorí by na vlastných ešte celú turistiku nezvládli. Ak patríte medzi aktívnych rodičov, určite chcete svojim deťom ukazovať krásy prírody už od útleho veku. Detský nosič Thule Sapling je na to ako stvorený!

Pohodlný no zároveň bezpečný

Plyšom vystlané ergonomické sedadlo zaručí vysoký komfort a pohodlie vašej ratolesti. Nie len pohodlie, ale aj bezpečnosť je pri detskom nosiči Thule Sapling na vysokej úrovni. Váš drobec bude zaistený popruhmi, ktoré sú spoľahlivé no v sedavej polohe predstavujú len oporu a dieťa netlačia. V prípade ostrých slnečných lúčov využijete rozložiteľnú clonu, ktoré je takisto súčasťou nosiča.

Sedačka je pohodlná nie len pre dieťa, ale aj pre nosiča. Čalúnené popruhy a priedušný systém v oblasti chrbta zabezpečí komfort aj pri plne naloženej sedačke. Pokojne s ním zvládnete nie len prechádzky v lese, ale aj ľahšiu horskú turistiku. Pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu tohto detského nosiča, skontrolujte ponuku zľavových portálov a ušetrite!

Dostatok úložného priestoru

Thule Sapling je primárne detská sedačka, no nájdete v nej dostatok úložného priestoru. Úložný priestor je rozumne rozčlenený tak, aby váha ostala rovnomerne rozložená. Jednotlivé priehradky sú ľahko dostupné a stále po ruke. Nechýba ani vrecko na vodný vak.

„Uloženie“ dieťaťa do sedačky je vďaka dvom možným spôsobom veľmi praktické – buď dieťa usadíte z hora, alebo zo strany. Na nosiči nechýbajú ani stabilizačné sklápacie stojky, ktoré vám uľahčia manipuláciu s nosičom a dieťaťom.

Kvalitné materiály a nízka hmotnosť

Detská sedačka Thule Sapling je vyrobená z kvalitného nylonu, vďaka čomu jej hmotnosť len tesne prekračuje 3 kilá. Vzhľadom na to, že je sedačka pevne vystužená je táto hmotnosť skutočne viac ako prijateľná. Nosnosť sedačky je až 22 kg a rozmermi by sa dala prirovnať k priemerne veľkému turistickému vaku.

Komentáre