Zdravie a krása

Snívate o bielych zuboch ako z reklamy?

Čo patrí medzi prvé veci ktoré si všimnete na človeku keď sa mu zahľadíte do tváre? Na prvom mieste sú oči, to je jasné. Ak však otvorí ústa, hneď druhou vecou sú zuby. Preto by sa mal každý starať o svoj chrup. Ak túžite po bielych zuboch, no nemáte dostatok financií alebo si nechcete dať spraviť nový chrup, siahnite po overených tipoch.

Prášok do pečiva a soľ

Tieto dve veci má doma hádam každý. Kypriaci prášok alebo soľ Vám pomôžu k belším zubom, avšak pozor! Neodporúča sa ich používať pravidelne alebo vo vysokých dávkach. Jednoducho stačí ak si kefku trochu namočíte vodou a trochu prášku alebo soli aplikujete na kefku. Táto metóda patrí medzi staré a domácke, no overené tipy na krásny chrup, ale odporúča sa používať ju len zriedka, napr. 1 do týždňa. Soľ aj prášok sú totiž dosť agresívne a rýchlo Vám môžu zničiť zubnú sklovinu, ktorú máme len jednu.

Vyskúšajte bieliace pásiky

Medzi ďalší overený spôsob na kvalitné bielenie zubov radíme bieliace pásiky. Nestoja síce málo peňazí, no mnoho ľudí, ktorí po nich siahli, výsledky uvideli celkom rýchlo. Ak si vyberiete tie kvalitné, pomôžu Vám mať belšie zuby už do pár dní! V porovnaní s práškom do pečiva a soľou sú voči našej sklovine prirodzené a neničia zubnú sklovinu. Na bieliacich pásikoch môžete aj ušetriť, stačí ak pohľadáte vhodný zľavový kupón.

A čo elektrické zubné kefky?

Ak ste vytrvalým typom čo nepotrebuje mať biele zuby z dňa na deň, ale radšej tomuto procesu dopraje viac času, sú pre Vás ideálnym riešením práve sonické zubné kefky. Zuby bielia postupne a okrem krásnych zubov, Vám prinesú pocit dokonale čistej ústnej dutiny. Zuby čistia oveľa precíznejšie ako obyčajné zubné kefky. Kmity elektrických kefiek sa pohybujú približne od 8 000 až do neuveriteľných 40 000 za minútu! Takto rýchlo, jednoducho a dôkladnejšie z Vašich zubov odstraňujú povlak a rôzne nečistoty, kvôli ktorým zuby biele nemáme.

Je mnoho rád, tipov  a odporúčaní, ako dosiahnuť biele zuby. Medzi ďalšie patria napríklad rôzne bieliace pasty, žuvačky či citróny. Je len na Vás za aký krátky, resp. dlhý čas chcete biele zuby mať.

Komentáre