Novinky

Štýlovo alebo pohodlne?

Tiež ráno, keď sa chystáte do školy alebo do práce si pokladáte túto otázku? Chcete sa cítiť pohodlne a zároveň vyzerať vkusne? Túto otázku si už viac nemusíte pokladať.

Ľahučký bavlnený alebo i vodoodolný batoh prezývaný Gymsack na chrbát si obľúbite pre jeho univerzálnosť. Príde vhod vždy, keď potrebujete zbaliť tenisky do posilňovne, prezuvky alebo len pár zošitov do školy. Keďže je z pevnej bavlny, tak sa aj tej najodolnejšej špiny zbavíte rýchlym programom v práčke a bude zase ako nový. Na výber máte zo širokej škály materiálov, farieb a rovnako aj vzorov, ktoré si môžete vybrať podľa svojho vkusu. Gymsack na chrbát je skvelou a praktickou alternatívou, do ktorej si môžete zbaliť naozaj čokoľvek. Vyhovovať  bude aj deťom, ako taštička na úbor alebo prezuvky. Rovnako však zaujme aj dospelých svojou praktickosťou a štýlovosťou.

Využi svoju vlastnú kreativitu

Ak vás nudia všedné nápisy na tričkách. Ak ste kreatívni a chcete si vytvoriť váš vlastný dizajn, tak neváhaj a navrhni si svoje jedinečné tričko. Tričko si môžete zhotoviť dokonca i svojpomocne doma, len s použitím s perami na textil. Motivačné tričko je skvelým výberom, nie len pre jeho originalitu, ale aj pre možnosť výberu svojho vlastného motívu, citátu, ktorý je špecifický priamo pre vás. Na originálne motivačné tričko si okrem vášho obľúbeného citátu môžete zvoliť aj jedinečný vzor, rovnako podľa vašich preferencií. Motivačné tričko sa môže stať aj skvelým darčekom, ktorý vašim blízkym ukáže, že ich poznáte a myslíte na nich. Takéto tričko teda splní hneď dve funkcie: navodí príjemný pocit a podporí vašu fantáziu.

Dnešná doba nám nedáva na výber medzi štýlovosťou a pohodlím a ani medzi originalitou a vkusnosťou. Práve naopak, môžete skombinovať všetky elementy, a tak sa cítim vždy pohodlne, šik a namotivovane so svojím vlastným citátom na tričku.

Komentáre