Novinky

Súhra pohodlia a estetiky

Premýšľate nad tým, čo ešte by ste mohli dokúpiť k vášmu auto, aby ste ho priviedli do zóny dokonalosti? Čo tak moderné nášľapy na automobil? Tieto nášľapy sa hodia najmä na typy áut akými sú: pick-upy, off-roady, ale rovnako aj veľmi obľúbené SÚV-čka.

Aké sú výhody týchto nášľapov na automobil? Za ich hlavnú výhodu sa považuje to, že umožňujú pohodlné nastupovanie a vystupovanie. Rovnako tieto bočné nášľapy môžete oceniť aj v situácii, pri ktorej budete chcieť upevniť strešné boxy, alebo pri výbery batožiny z týchto priestorov boxu. Prečo je tomu tak? Odpoveď je naozaj jednoduchá. Vďaka bočným nášľapom ľahšie dočiahnete na strechu vášho auta. Okrem týchto užitočných funkcií dotvoria vaše auto a dodajú mu špecifický a neodolateľný dizajn.

Výhody nášľapov v bodoch:

  • Jednoduchšie nastúpenie a vystúpenie z automobilu
  • Ľahší prístup do strešného boxu
  • Estetická funkcia

Čo zvoliť na okno automobilu?

Jednoznačne deflektory, ktoré môžete nájsť aj pod pojmom ofuky. Kúpou deflektorov okien docielite prirodzenú cirkuláciu vzduchu vo vašom vozidle. Tento fakt zabraňuje zahmlievaniu okien. Ich ďalšou výhodou je prevencia proti prievanu a hluku.

Deflektory okien predstavujú súhru pohodlia, vetrania a zároveň aj bezpečia. Ideálnymi sú do každého ročného obdobia. Ak si myslíte, že deflektory okien by mohli narušiť estetickú stránku vášho auta, tak ste na omyle. Práve naopak, vášmu auto dodajú nezvyčajný šmrnc. Ak zainvestujete do kvalitných reflektorov, tak vám bez problémov vydržia aj niekoľko rokov.

Deflektory sú vyrábané špecificky pre každý model auta, čo vám zaručí bezproblémovú montáž. Môžete sa však stretnúť aj s univerzálnymi deflektormi. Tie však nie sú také účinné ako tie, ktoré sú presne tvarované pre váš typ automobilu. V tomto prípade sa teda naozaj oplatí investovať do kvality.

Komentáre