Novinky

Tričko s nápisom je originálny darček, ktorý poteší

Má váš blízky sviatok? Chcete ho obdarovať a potešiť? Šampanské, fľaša alkoholu alebo kvety to v zásade zvládnu. Nie je však lepšie obdarovať tých, na ktorých nám skutočne záleží originálnym a jedinečným darčekom? Presne takým je tričko s nápisom alebo vlastnou  potlačou!

Tento darček má ešte jednu výhodu. Je úplne pre každého. Nezáleží, či má narodeniny váš brat, babička, sused, dlhoročná frajerka alebo čerstvá známosť z piatkovej noci. Na tričko s nápisom alebo potlačou môžete dať totiž čokoľvek. Od vtipného a sviežeho nápisu typu „mám rád pivo“, cez jednoduchý motív s menom, až po výrok obľúbeného filozofa. Kreativite sa predsa medze nekladú.

Tričko je skvelý darček, ktorým môžete vystihnúť podstatu obdarovaného jedinca alebo vyzdvihnúť jeho vtipnú vlastnosť. Pozor však, aby ste to neprehnali. Niektorí vtipkári sa radi pohybujú na samej hranici humoru. To môže byť nebezpečné. Nechcete predsa oslávenca uraziť, takisto ako nechcete, aby tričko zapadlo prachom v jeho skrini. Ideálne tričko ako darček je také, ktoré si oslávenec oblečie hneď na párty!

Ponuka darčekových tričiek je široká a pokiaľ nestíhate vyhotoviť tričko s vlastným dizajnom, nezúfajte. V obchodoch nájdete už hotové dámske tričká s nápismi. Tričká pre super mamu, sestru a priateľku sú samozrejmosťou. Rovnako je to aj s pánskymi tričkami, aj keď ich ponuka nie je až tak rozmanitá.

Ťažko budete hľadať v podobnej cenovej hladine podobný originálny darček ako tričká s nápisom či potlačou. Možno ešte hrnčeky, kryty na mobil, vankúše a podobne.Všetky tieto darčeky spája práve spomínaná originalita a jedinečnosť. Vďaka ním sa oddelíte od množstva gratulantov s fľašou alkoholu a kvetmi, čo si oslávenec určite všimne a vy zabodujete. Výber je na vás. Radosť z darčeka je zaručená.

Komentáre