Nezaradené

Dom podľa vašich predstáv

Snívate o krásnom a priestrannom dome, ktorý bude zodpovedať vašim predstavám a snom? Premeňte svoje dávno zasiate túžby na realitu a pozbierajte svoju úrodu! Dnes sa spoločne pozrieme na krásu drevostavieb, ich výhody a nevýhody.

Ak ste ešte o tejto možnosti doposiaľ nepočuli, tak nám dovoľte vám tieto výdobytky modernej doby v krátkosti predstaviť. Začnete tým, že si zadefinujeme samotný pojem: drevovom. Jedná sa o ekologické, nízkoenergetické a pasívne drevostavby. Drevodom môžeme označiť aj pojmom montovaný dom. Máme na mysli montované, nízkoenergetické a ekologické drevostavby.

Výhody montovaných domov:

  • Rýchla výstavba
  • Ušetrené financie
  • Výborné tepelnoizolačné vlastnosti
  • Ekologickosť stavby
  • Možnosť kompletnej výstavby domu na kľúč

Nepriatelia montovaných domov:

  • Vlhkosť
  • UV žiarenia

Nenechajte sa však odradiť týmito dvomi aspektami. Každý problém sa dá riešiť! Pokiaľ sa chcete vyhnúť zvýšenej vlhkosti, zamerajte sa na pravidelné vetranie priestoru, na ktoré je najlepšie myslieť už pri výstavbe domu. Takisto aj proti UV žiareniu nájdete na trhu veľké množstvo obranných spôsobov a mechanizmov.

Princíp montovaných domov je v zásade odlišný ako tých muorvaných. V základe sa jedná o pamely, ktorá vám šikovní majstri vyskaldajú do podoby domu. Výstavba takýchto omov je teda o značnú mieru rýchlejšia. Na druhej strane je však na mieste pouvažovovať o ich životnosti.

Dekorácie – koruna vášho bývania

Domov môžete mať naozaj nespočetné množstvo, ale domov je len jeden. Je to miesto, kde sa cítite príjemne. Miesto, kde sa vždy chcete vrátiť. To je domov. Domov sa nedá kúpiť! Domov sa dá jedine vytvoriť.

Vďaka tým najrôznejším dekoráciam sa váš domkv premení na zmes luxusu a vytúženej harmónie, po ktorej už roky snívate. Neváhajte a vsaďte na dekorácie, ktoré dotvoria váš domov.

Maličkosti tvoria veľký celok a dekorácie do vášho domu nie sú žiadnou výnimkou. Nezabúdajte však na to, že aj tu platí dobre známa veta:  “Menej je niekedy viac.”

Komentáre