Novinky

Vyskúšajte Bonipo – nájdete na ňom stovky súťaži a zľavových kupónov

bonipo

V dnešnej dobe sa všetci snažíme ušetriť kde sa dá. Predsa len toho človek súčasnosti potrebuje celkom veľa – bývanie, auto, jedlo a kozmetika sú len základnými potrebami. Okrem toho sú potrebné ďalšie financie na voľný čas a zábavu, keďže bicykel, motorka, či dovolenka v zahraničí alebo na Slovensku tiež niečo stoja.

Pokiaľ za rozhodnete za všetko platiť plnú sumu, ktorú si od Vás vypýta prvý obchodník či cestovná kancelária, veľa Vám toho neostane. Preto je potrebné snažiť sa nájsť rôzne cesty alebo chodníčky vedúce k získaniu zľavy alebo uskutočnenia výhodnej kúpy. Presne takýmto chodníčkom je kupónový portál Bonipo.

Čo všetko môžete nájsť na Bonipo?

Portál Bonipo zhromažďuje ponuku aktuálnych zľavových kupónov, zliav, akcií, výpredajov a súťaží od najväčších a najobľúbenejších internetových obchodov pôsobiacich na našom trhu. Nájdete tu všetky segmenty, či už tie najvyhľadávanejšie ako elektronika, spotrebiče, domácnosť a záhrada, šport či móda, alebo segmenty ako hodinky, šperky, auto-moto a podobne.

Pohľadať zľavové kupóny sa oplatí

Vďaka týmto kupónom, ktorých nájdete na Bonipo neúrekom, môžete pri nákupe cez internet ušetriť zaujímavé sumy. Jednotlivé kupóny sa buď vzťahujú na konkrétny typ tovaru, ktorý internetový obchod ponúka, alebo na celú ponuku obchodu. Tento kupón zadávate pri vytvorení objednávky v danom internetovom obchode a suma nákupu sa vám automaticky upraví o zľavu, ktorá je buď vo fixnej sume alebo v percentách zo sumy celkového nákupu.

Kupóny ponúkajú tie najznámejšie internetové obchody, ako napríklad Alza, Mall alebo Hej.sk. Zo športových obchodoch nájdete na Bonipo kupóny na nákup v Decathlone, Insportline či Gymbeam. Zľavové kupóny môžu mať rôzne podoby a spôsob ich uplatnenia sa taktiež môže líšiť. Všetky potrebné informácie ohľadom kupónov a ich uplatnenia nájdete na Bonipo podrobne a prehľadne rozpísané.

Online súťaže, do ktorých sa musíte zapojiť

Okrem širokej ponuky zľavových kupónov na nákup v tých najlepších internetových obchodoch môžete na Bonipo nájsť zoznam prebiehajúcich online súťaží, do ktorých sa môžete hneď zapojiť. Ide predovšetkým o súťaže na sociálnych sieťach facebook, instagram a twitter. Súťaží je skutočne veľa a ceny sú lákavé a rozmanité. Nájdete tu súťaže o oblečenie pre deti, ale aj o 10 metrov betónového oplotenia podľa vlastného výberu.

Či už teda chcete vystrojiť svoju ratolesť do školy, získať zadarmo kvalitné výživové doplnky, alebo sa „zabetónovať“ pred susedmi, súťaže na Bonipo Vám s tým môžu pomôcť. Nájdete tu samozrejme aj klasické a dobre známe súťaže, ako napríklad súťaž rádia Express, či súťaže od veľkých potravinových reťazcov, ako Billa, Lidl a Kaufland.

Magazín plný užitočných rád

Bonipo nie len že šetrí Vaše financie, ale poskytuje aj kopu dobrých a užitočných rád. V sekcii „Magazín“ nájdete množstvo článkov plných tipov, vďaka ktorým si budete môcť dopriať napríklad lacnejšiu dovolenku, pobyt alebo len ušetriť na ubytovaní. Taktiež tu nájdete skvelé a inšpiratívne tipy na darčeky pre svojich blízkych. Keď Vás niektorý z nich zaujme, stačí si už len vybrať zľavový kupón a veselo nakupovať.

Prečo vlastne šetriť?

Zmyslom šetrenia a úspory však nie je len to, aby sme si mohli dopriať čo najviac, ale šetrenie peňazí je mimoriadne dôležité z hľadiska tvorby rezervy pre neočakávané situácie, ako je napríklad strata zamestnania a podobne. Ako ukázala koronakríza, aj v tejto dobe relatívnej stability a blahobytu môže prísť neočakávaná situácia, ktorá ako mávnutím prútika zmení z hodiny na hodinu všetky naše plány a vyhliadky.

Držanie určitých finančných úspor a vedomie, že v prípade problémov existuje dostatočná finančná rezerva, znižuje stres a obavy z budúcnosti. Šetríme tiež na to, aby sme v ten správny čas mohli viac míňať. Ak plánujeme letnú dovolenku, je potrebné včas začať odkladať časť finančných prostriedkov práve na tento účel.

Práve využívanie zliav, kupónov, či rôznych výpredajových akcií predstavuje dostupný a jednoduchý spôsob ako šetriť svoje financie. Niekedy možno chcete len rýchlo „vyklikať“ objednávku a venovať sa práci alebo iným aktivitám, no vyhľadať a uplatniť zľavový kupón je otázka jednej či dvoch minút. Ak si spočítate, koľko môžete nie len týmto spôsobom ušetriť za dlhšie časové obdobie, napríklad mesiac či dokonca rok, dostanete vo výsledku zaujímavú sumu. Vďaka týmto metódam a spôsobom šetrenia peňazí si možno nakoniec doprajete druhú dovolenku či nový gauč do obývačky. Určite to stojí za vyskúšanie.

Komentáre