Zdravie a krása

Ženy a topánky vždy patrili k sebe

Čoho má žena vo svojom šatníku najviac? Sú to jednoznačne topánky. Topánky všetkých druhov, všetkých farieb, materiálov. Čo všetko teda žena má, resp. musí mať v botníku?

Lodičky sú totálne must have. Každá žena musí vlastniť čierne a béžové lakované lodičky. Sú to univerzálne kúsky, ktoré sa hodia ku všetkým farbám, ku všetkým šatám a sukniam rôznej dĺžky a tvaru. Čierne a béžové lodičky vám poskytujú nekonečné množstvo kombinácii k oblečeniu. Dĺžka opätku závisí od osobných preferencií ženy. Nie každá dokáže chodiť v dvanásť centimetrových ihličkách. Na trhu sú dostupné lodičky s opätkami nielen rôznej výšky, ale aj šírky. Ženy, ktoré nechodia často v opätkoch, uprednostňujú nižšie a širšie opätky, v ktorých majú lepšiu stabilitu.

Ďalšími topánkami, ktoré má každá žena sú tenisky. Nezáleží na tom, koľko máte rokov. Tenisky či športové botasky musíte mať. Je to pohodlná obuv na prechádzku do prírody, na beh, na nákupy do mesta či do školy. Moderné dámske tenisky dnes nájdete aj na internete a je si veru z čoho vyberať. Nesmrteľnými sú najmä biele a čierne tenisky, ale na šport sa dokonale hodia práve farebné. Pôsobí to veselo, pozitívne, dodáva to chuť k pohybovej aktivite.

A čo zima? Obľúbené snehule budeme ešte dlho vidieť v našich uliciach. Ženy ich z nejakého dôvodu milujú. Sú teplé, huňaté, pohodlné. Okrem nich ženy v zime často nosia aj workery. Hlavne u mladších žien je to veľmi obľúbená a praktická obuv. Workery majú charakter športovejšej obuvi, ale s vkusnými prvkami a vo veľmi pekných farbách. Dajú sa skombinovať aj ku športovej elegancii.

Okrem workerov sú tu potom klasické čižmy a členkové topánky, ktorými sú zaplavené všetky obuvníctva. Prevažne nosia ženy čierne a hnedé čižmy, ale vídať aj bordové, sivé, kaki či horčicové.

Medzi obľúbené letné topánky patria sandálky, baleríny či šľapky. Sú to kúsky, ktoré miluje každá žena a v letných horúcich dňoch na nich nedá dopustiť.

Komentáre