Outdoor

Zima nás neprekvapí

Dlhým, teplým a pocitovo príjemným letným dňom už dávno odzvonilo. Pekne dozelena sfarbené listy, vystriedala škála žltej, hnedej, červenej farby. Letné horúčavy sa vystriedali s daždivým a nie až tak teplým počasím.

Letným a ľahučkým dámskym šatám už je dávno koniec. Jednoznačne je čas ich vymeniť za teplé dámske mikiny, ktoré je možno dostať v širokom zastúpený štýlov, farieb a materiálov. Hitom tejto jesene sú takzvané teddy dámske mikiny. Jedná sa o huňaté, teplé mikiny, ktoré možno zohnať v rôznych dĺžkach. Od kratších strihov, ktoré nesiahajú nižšie ako po boky, až po dlhé, robustné, ktoré vám zakryjú aj oblasť kolien. Čo sa farebných variácií týka, siahnite radšej po zemitých farbách ako sú: hnedá, krémová, biela, čierna. Kľudne však môžete zvoliť aj farby jesene ako červená, žltá. Tieto farby sú in a zoženiete ich vo viacerých odtieňoch, čiže každý si príde na svoje. Ak vás teddy mikiny nezaujmú, tak neváhajte zájsť do skrine svojím starým rodičom. Retro veci sú rovnako v móde.

Štýlovo za každého počasia

Dámske zimné bundy so svojím moderným dizajnom nezaostávajú za oblečením, po ktorom ste siahli v lete. Nemusíte sa báť, milé dámy, že letom skončilo obdobie vášho parádenia. Práve naopak, s vaším outfitom sa dá pekne vyhrať aj počas chladných dní. Skúste siahnuť po vysokých čižmách nad kolená a k tomu zvoliť kratšiu dámsku zimnú bundičku. Posledné dva roky sa do popredia dostávajú aj dlhé bundy, ktoré vám siahajú až po členky. Môžete ich zohnať vo viacerých farebných prevedeniach. Rovnako moderné sú aj nafúkané bundy metalickým farieb. Škála výberu dámskych zimných búnd je naozaj pestrá, a preto verím, že si každá z vás nájde tú svoju.

Milé dámy, nehádžte flintu do žita ani po skončení leta. Koniec leta neznamená koniec štýlovým kúskom. Práve naopak, dnešná móda nám ponúka zaujímavé a vkusné kúsky do každého počasia a na každé ročné obdobie.

Komentáre